piątek, 5 lipca 2013 | By: Harashiken

Stosik #26

Ostatnio bieda ze stosikami, zresztą nie tylko z nimi, mam jednak cichą nadzieję na poprawę. Tym razem zamiast małych i częstych stosików prezentuję jeden duży, który będzie musiał wystarczyć na jakiś (oby niezbyt długi) czas. Co prawda rozsądniej byłoby uzupełnić moją agorową kolekcję Lema, jednak informacja o promocji dotarła do mnie na dzień po zamówieniu tych skarbów, więc cóż mówi się trudno. Tym razem stosik spod znaku uzupełniania biblioteczki o nowości.


Dam sobie spokój z tradycyjnym wyliczaniem w liście, każdy widzi co jest. Wreszcie się przekonałem do "Pieśni lodu i ognia", raz że liczyć na ładne niefilmowe wydanie nie ma szans, albo pewnie trzeba by czekać latami, dwa że dość mam już wszechobecnych fanów serialu i ton memów o GoT i masy spoilerów. Pora nadrobić zaległości i samemu zacząć ludziom spoilować :) Poza tym uzupełniam UW, która lubi szybko znikać, piękne wydanie Dick'a, zamykam trylogię Ryfterów, kontynuuje malazańską przygodę i dla dopełnienia rachunku za zakupy dorzuciłem "Czerwoną mgłę" (o której wspominałem w ostatniej recenzji bodajże) czyli powrót do świata "Czarnego horyzontu". Kiedy to wszystko przeczytam... nie wiem :) Mam nadzieję, że GoT jeszcze w tym roku, a reszta cóż, czas pokaże.

Natomiast tych, którzy tu jeszcze zaglądają, licząc na nowe recenzję informuję, że już niedługo coś się pojawi i zacznie pewnie pojawiać częściej. Pora zakasać rękawy i brać się do pracy, recenzje w toku!

12 komentarze:

Immora pisze...

Widzę, że mamy podobne podejście do GoT, ale ja jednak gardzę tymi w filmowej oprawie tak bardzo, że poluję na te klasyczne :P I też mam dość spoilerów, argh!

Oceansoul pisze...

Ja tam wciąż liczę na ładne, niefilmowe wydanie Martina. Jak już będzie całość na przykład. Czyli pewnie jeszcze z dwie dekady poczekam...
To czekam na te zapowiadane recenzje i życzę miłej lektury. :) ("Wurta" bardzo warto!).

Flora pisze...

Wspaniały stosik... zazdroszczę zwłaszcza książek R. R. Martina :-)

Harashiken pisze...

Immora: Na klasyczne? Chyba żartujesz, to jest tak paskudne, że mi się niedobrze robi. Mierny grafik w paint'cie zrobi lepszą okładkę ^^

Oceansoul: Powodzenia, do tego czasu skończę studia, znajdę pracę, będę miał własne mieszkanie, to i drugie wydanie będę mógł sobie kupić ;) Słyszałem właśnie, że się Wurtem zachwycają ludzie. Wszystko z UW warto, a wiele pozycji bardzo warto do tego stopnia, że nie wiadomo za co następne sięgnąć. A ja niestety mam tak, że każda pozycja z tej serii idzie mi dość mozolnie, bez względu na to jak ciekawa i wciągająca.

Flora: Dzięki :)

Bacha85 pisze...

Piękny stosik :) Miłej lektury życzę. Czytałam z tego tylko Grę o tron i jakoś nie ciągnie mnie do następnych tomów, ale kiedyś... ;)

Ola Walczak pisze...

Genialny stos, najchętniej wzięłabym Malzańską... i Ucztę wyobraźni, dokładnie te dwie pozycje, kupowałeś może UW w jakiejś promocji?

Serdecznie pozdrawiam
Ola :)

http://epickieksiazki.blogspot.com/

Fenrir pisze...

Jeleniu, na Lema NIE ma promocji, to jest stała cena tam, zalega im to w magazynach po prostu. :P

Harashiken pisze...

Bacha85: Dzięki :)

Ola: Mówisz ogólnie o UW czy o tej z tego stosiku? Te kupowałem normalnie, żadnych promocji.

Fenrir: Jeśli coś jest sprzedawane po niższej cenie niż ta "właściwa" to jest to promocja dla mnie ;) A Ty to nazywaj jak chcesz, możemy przyjąć termin "wyprzedaż" w trosce o Twoje podnoszące się już ciśnienie ^^ Btw. wiesz, mój thunderbird uznał powiadomienie o Twoim komentarzu za wiadomość niechcianą :P Ciekawe bo do innych powiadomień nic nie ma :D

Ola Walczak pisze...

Tak chodziło mi o te 2 ze stosiku. W zimę była promocja w Empiku 1+1 na UW i byłam głupia że nie skorzystałam :/ Dzięki za szybką odpowiedź :D

Serdecznie pozdrawiam
Ola

http://epickieksiazki.blogspot.com/

Fenrir pisze...

Tej promocji z UW już nie będzie.

Twój Thunderbird ma zły gust, ot.

Moreni pisze...

"thunderbird uznał powiadomienie o Twoim komentarzu za wiadomość niechcianą :P" - he he, wczoraj blogspot wywinął mi lepszy numer: uznał mój własny komentarz na moim własnym blogu za spam...

A co do meritum, to przymierzam się do nabycia w przyszłym tygodniu "Welinu" razem z megapaką (jak na moje skromne możliwości) książek.Na początku w ogóle miałam go nie kupować, ale internety mnie przekonały... Chciałam czekać do sierpnia, na dwie nowe pozycje z UW, ale jak ma nie być promocji, to nie będę się wygłupiać.

Marvil pisze...

Z tym wydaniem GoT jest mały problem, kolejny tom wyjdzie pewnie w przyszłym roku razem z serialem. Fakt, pierwsze wydanie jest mega paskudne, ale jak książki stoją na półce, to ta brzydota nie rzuca się aż tak w oczy :)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...