piątek, 11 maja 2012 | By: Harashiken

TOP10 #8 - Książki, które chcielibyśmy znów po raz pierwszy przeczytać

"Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj tutaj nowego tematu na dany tydzień."


To już ósme z kolei zestawienie, tym razem przyszła pora na książki, które chciałbym przeczytać znów po raz pierwszy. Nie od dziś wiadomo, że nie można wywrzeć dwa razy pierwszego wrażenia, więc niemożliwym jest przeżyć po ponownym przeczytaniu ulubionej książki tego co czuło się za pierwszym razem. Tak więc oto moje top10, co zaś się tyczy kolejności jest ona hmm... no starałem się jakoś to uszeregować, ale równowaga może być zachwiana ;)

1# Mroczna Wieża

2# Hyperion Cantoos

3# Pan Lodowego Ogrodu

4# Peanatema

5# Czarna Kompania

6# Harry Potter

7# Koło Czasu

8# Saga o Wiedźminie

9# Trylogia Zimnego Ognia

10# Elantris

Komentarz wydaje mi się zbędny. Dodać mogę jedynie, że jeszcze trochę przede mną, bo wciąż niedokończony pozostaje cykl PLO i "Koła Czasu", a na mojej półce na przeczytanie czeka "Triumf Endymiona".

7 komentarze:

Silaqui pisze...

Zostałeś oTAGowany :)

Harashiken pisze...

Nie czytałaś, że nie TAGuje się ludzi, którzy już zostali oTAGowani?

A poza tym mogłabyś skomentować wpis, a nie mi tu spamować ^^

Silaqui pisze...

Nie wiedziałam że cię ktoś tagował, wybacz ^^

Co do wpisu, to: PLO z chęcią bym sobie przypomniała, MW przeczytała jeszcze raz, KC i Hyperiona w końcu skończyła, Czarną Kompanię ogólnie zaczęła "D

Harashiken pisze...

Nie śledzisz ^^ A to nie było tak dawno temu, ledwie dwa wpisy wstecz ;)

Jest okazja, coraz bliżej do 4tego tomu, a teraz jeszcze pojawiło się nowe wydanie :) No ja też muszę w końcu za "Triumf" się zabrać ^^

Silaqui pisze...

A to w komentarzu było, i to pod starym postem, co go na telefonie chyba jeszcze czytałam ;p

Zirael pisze...

Nie czytałam z twojej listy cyklów: Koło czasu i Trylogii zimnego ognia, a Czarną Kompanię dopiero zaczęłam, co do reszty to też bym te wybrała, u siebie dodałabym jeszcze Diunę , cykl Endera i MKP Eriksona

Pozdrawiam

Harashiken pisze...

Sil: to nijak Cię nie usprawiedliwia ^^

Zirael: A widzisz, a Diuna i MKP przede mną! W Endera póki co nie mierzę, szkoda że na MKP mnie nie stać, bo wiele po niej oczekuję.

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...