czwartek, 12 kwietnia 2012 | By: Harashiken

Ankieta - podsumowanie

Ciekawe, koniec ankiety zaplanowany na 20:00 tymczasem do końca jeszcze 7h ^^ Coś ten blogger dziwnie działa. W każdym bądź razie w pierwszej mojej ankiecie udział wzięły 33 osoby (niezły wynik), dwunastoma głosami wygrała Czarna Kompania, potem ex aequo Rothfuss i Sanderson. Ankietowy pomysł przez kilka osób nie został przyjęty zbyt entuzjastycznie, okrzyków radości ze strony pozostałych również nie słyszałem, podejrzewam więc, że powrócę do normy i więcej ankiet tu nie zobaczycie chyba, że znów mi coś odbije. Aha no i najważniejsze, "zwycięska" recenzja pojawi się jutro.

6 komentarze:

Miłośniczka Książek pisze...

Faktycznie trzeba przyznać, że pomysł z ankietą był dość dziwny ;]

Immora pisze...

A tam, dla mnie bomba :P Recka, na którą głosowałam wygrała, czego chcieć więcej :P Sama mam tę książkę, więc ciekawa jestem Twojej opinii.

Agnes pisze...

Może blogger ma amerykański czas?

Fenrir pisze...

Harashiken, dziwisz się? Skoro faceci stanowią jakiś nikły ułamek blogosfery, to przynajmniej niech po blogach będzie widać, że to męski blog. :]

Harashiken pisze...

Miłośniczka Książek: Czemu?

Immora: No przynajmniej komuś się podobało ;)

Agnes: No chyba nie bo, posty, komenty i cała reszta ma normalne godziny.

Fenrir: Tak, czemu ankieta jest mało męska?

Adam Trojka pisze...

Fenrir, może po prostu faceci wolą inne rzeczy robić.

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...