niedziela, 8 kwietnia 2012 | By: Harashiken

Recenzyjna ankieta

Wczoraj na moim blogu pojawiła się pierwsza ankieta :) Z racji tego, że nie zwykłem publikować co dwa, trzy dni zebrało mi się trochę nieopublikowanych recenzji. W związku z trudnością w wyborze, pozostawiam go Wam. Ankieta kończy się w czwartek o 20. Recenzja z najwyższą liczbą głosów zostanie opublikowana tego samego dnia lub dnia następnego, a w przypadku remisu pojawi się stosik i dogrywka trwająca do niedzieli do godziny 20. Zapraszam :)

EDIT:
Stosiku nie będzie w razie remisu, stosik będzie dziś (10.04), a w razie remisu coś się wymyśli ale widzę, że wszystko zmierza w kierunku zwycięstwa Kompanii. :)

8 komentarze:

Fenrir pisze...

Harashiken, właśnie spadłeś w mojej klasyfikacji do nastoletniej blogerki.

Harashiken pisze...

Fenrir wiesz gdzie to mam? ^^

Viginti Tres pisze...

A że tak zapytam, dlaczego nie opublikujesz wszystkich?

Harashiken pisze...

Chodzi o to, która następna, bo przy moim tempie publikacji zabierze to jeszcze z miesiąc, dojdą jakieś stosiki, top10, a w tym czasie przeczytam i zrecenzuje kolejne pozycje więc chciałem dać możliwość wyboru kolejnej recenzji ludziom ;)

Silaqui pisze...

Jeśli masz napisane, to publikuj jakkolwiek :)
Weź łopatologiczną kolejność - co przeczytałeś jako pierwsze :)

Xavion pisze...

Viginti Tres miała chyba na myśli to, co i mnie się ciśnie na... palce. Dlaczego postanowiłeś stosować takie powolne tempo publikacji?

Agnes pisze...

Żeby starczyło na dłużej?

Harashiken pisze...

Sil: No i chyba tak będę musiał robić. ;)

Xavion: Masz odpowiedź poniżej. Nie czytam, ani nie piszę na tyle szybko by pozwolić sobie na publikowanie 3-4 recenzji w tygodniu, zwykle poprzestaje na 2 publikacjach (taka optymalna częstotliwość moim zdaniem).

Obserwuję 15 blogów z czego na 10 dość często pojawiają się jakieś recenzje. Gdyby każdy z nich publikował po 3-4 tygodniowo już po tygodniu miałbym dość zaglądania tam, bo po prostu nie wyrabiałbym się i przestałoby mi to sprawiać przyjemność. Dlatego też sam publikuję tak by zachować umiar i przy okazji zapasy na później.

Agnes: :)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...