piątek, 21 grudnia 2012 | By: Harashiken

Stosik #20 - wigilijnie

Ostatni stosik w tym roku i być może ostatni w ogóle, bowiem po apokalipsie może być ciężko o książki. A poza tym mam dobrą wiadomość, powziąłem mocne postanowienie nadrobienia przez święta zaległości, więc jeśli wszystko się powiedzie ogarnę wreszcie zaległe recenzje i wrócę do częstszych publikacji. A oto stosik:

Pionowo:
Serce Cienia - Tad Williams, w ramach skompletowania cyklu Marchia Cienia.
Pan Lodowego Ogrodu tom 4 - Jarosław Grzędowicz, nareszcie! Cóż można rzec więcej? Na półce pierwsze wydanie więc i takiż tom czwarty jednak drugie jest zbyt ciekawe by kiedyś się w nie nie zaopatrzyć. 
Eona - Alison Goodman, może będę tego żałował, ale pożyczonych książek czytać nie lubię, a dokończyć historię by wypadało.
Conan i skrwawiona korona - Robert E. Howard, w ramach kompletowania przygód Conana.

Poziomo:
Książę kupców - Raymond E. Feist, kolejny Feist do kolekcji, w dobrym stanie za jedyne 45zł. Jeszcze tylko dwa rzadkie tomy i będzie komplet :)
Strach mędrca tom 2 - Patrick Rothfuss, kompletowanie przygód Kvothe, choć kiedy się za nie zabiorę nie wiem, tom pierwszy nadal czeka na przeczytanie.
Mars, Vertical - Rafał Kosik, opowiadania nie wywarły na mnie dużego wrażenia jednak powieści jestem bardzo ciekaw.
Herosi - Cetnarowski, Ćwiek, Dębski, Janusz, Kosik, Małecki, Orbitowski, Paliński, Skalska, Szmidt, Wegner, w sumie to uwagę przykuła okładka :) Niemniej jednak motyw potężnych i niezwyciężonych bohaterów to coś co trafia w moje gusta, zatem liczę na coś dobrego.
Pustka: Czas - Peter F. Hamilton, no i na koniec kompletowanie nowego Hamiltona.

11 komentarze:

Immora pisze...

Widzę, że skusiłeś się na Kosika :) Nie pożałujesz. Vertical jest prze-boski. PLO jeszcze nie mam, ale będzie ;P A Hamiltona brakuje mi jeszcze pierwszego tomu, bo drugi był w promocji to wzięłam. Co poradzisz.

Miłośniczka Książek pisze...

ciekawe nabytki :)
i fajnie, że postanowiłeś ogarnąć zaległości i ruszyć do przodu :)

Fka pisze...

Lubię twoje stosiki, bo w większości trafiają w moje gusta ;) Strasznie podobają mi się te twardookładkowe wydania Powergraphu, ja mam jedynie Wegnera i właśnie Herosów. Grzędowicza też kupiłam tę wersję, żeby pasowała do kompletu, ale jeszcze nie zaczęłam czytać. "Strach mędrca", szczególnie ta druga część, podobał mi się znacznie mniej niż "Imię wiatru", ale i tak jestem ciekawa zakończenia cyklu.
No to życzę udanej lektury i czekam na te obiecane recenzje ;)

Carrie pisze...

Grzędowicz... Czatuję na Tom 4. Cholernie uwielbiam "Pana Lodowego Ogrodu". :)
Tak, tak ja miałam zamiar kupić w księgarni Tom I "Strach Mędrca", jednakże jak na mój pech był tylko II Tom...
Czekam na jakąś recenzję w końcu ;)

Obywatel_Śliwka pisze...

Zacne stosiko. Ja, jeśli kiedyś zdecyduję się kupić ''Pana Lodowego Ogrodu'' to raczej w tej drugiej okładkowej wersji, wygląda o niebo lepiej.
Miłego czytania :)

Paulaaaa pisze...

Świetny stos! Przyjemnej lektury życzę! :)

Moreni pisze...

Piękny stosik;) Zwłaszcza powergraphowy kawałek wygląda smakowicie. "Herosów" sama jestem bardzo ciekawa, ale będę chyba musiała zapolować w bibliotece.
No i miło będzie znowu poczytać jakieś Twoje teksty.;)

PS. Mógłbyś zapodać jakiś standardowy szablon na komórkę? Ten, który jest teraz urywa od tekstu i dziwnie się rozjeżdża...

Fenrir pisze...

"Eona"? Oj, wtopiłeś... "Eon" był świetny, "Eona" to dno sześcian.

Fenrir pisze...

"Eona"? Oj, wtopiłeś... "Eon" był świetny, "Eona" to dno sześcian.

Alannada pisze...

Łał! Zacny stos, no no no :D

Tristezza pisze...

Stos całkiem pokaźny i widać ciekawe pozycje w nim :)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...