środa, 6 marca 2013 | By: Harashiken

Stosik #22 - promocje to zło!

Pora na kolejny stos i najwyższa pora zabrać się za kolejne recenzje bo zapasy się kurczą bardzo szybko :)

Na dole zakupy z tego tygodnia czyli Cryptonomicon Stephensona i cztery pierwsze tomy Malazańśkiej Księgi Poległych Eriksona. Cóż w końcu doszedłem do wniosku, że jak się tak będę zbierał do edycji kolekcjonerskiej to w życiu tego nie kupię i nie przeczytam więc postanowiłem się zaopatrzyć w nowe wydanie, a EK kiedyś w przyszłości jak znajdą się fundusze :) Wydanie prezentuje się na półce znakomicie, gdyby jeszcze tylko było w twardej oprawie mmm, albo chociaż ostatecznie miało okładkę z zakładkami bo ta zwykła miękka jest mało trwała, a szkoda takich książek.

Na górze zaś dwie kolejne pozycje z Uczty Wyobraźni z promocji 2 za 1, które czekały z opublikowaniem na większy stosik. Pusta Przestrzeń - M. John Harrison i Portret pani Charbuque. Asystentka pisarza fantasy - Jeffrey Ford.

13 komentarze:

Miłośniczka Książek pisze...

pięknie się prezentują :)
przyjemnej lektury życzę :)

Fka pisze...

Świetny stos :) Okładki nowego wydania Malazańskiej są dużo ładniejsze, szczególnie ta od "Ogrodów księżyca" mi się strasznie podoba. Mam obiecane, że dostanę edycję kolekcjonerską, ale jeszcze się waham między twardymi oprawami a ładniejszymi grafikami na okładkach. Życzę udanej lektury ;)

viv pisze...

Ależ Ty szybki jesteś! Zamawiałeś po obejrzeniu zdjęć, czy nie wytrzymałeś i wcześniej zamówiłeś? :) Same świetne książki - życzę mnóstwa satysfakcjonującej lektury :)

Shadow pisze...

Ładny zestaw z Maga, wszystko czytałem. Będziesz miał sporo przyjemności z lektury. I zróżnicowanej, bo co książka, to coś innego (licząc Eriksona razem oczywiście).

Gosia B pisze...

Zazdroszczę Uczty wyobraźni.
Pozdrawiam:)

Moreni pisze...

Bardzo ładnie ten Erikson wygląda - chyba sama zacznę go sobie kolekcjonować. Ale najpierw trzeba Cooka z Czarną Kompanią zebrać.;)

Ruczek pisze...

Świetny stosik! Podkradłabym Ci "Portret pani Charbuque. Asystentka pisarza fantasy". Gratuluję udanych zakupów i popieram, że promocje to zło :D Oj, już nie raz obdarły mnie z oszczędności ;)

Oceansoul pisze...

Ford jest naprawdę świetny, polecam. ^^ O Harrisonie to już moje zdanie znasz. A do Eriksona to się tak zbieram i zbieram, mam pierwszy tom i postanowiłam go przeczytać, zanim zdecyduję o kupnie kolejnych; tylko tak jakoś ciągle nie mam kiedy. :D

Carrie pisze...

Czy mi się zdaje czy pokusiłeś się na promocje 2 za 1 z empika?? Wiem, że była tam takowa promocja, a dziwi mnie bo bronisz się przed dokarmianiem empika :D

Harashiken pisze...

No co za ludzie, recenzji to mało kto komentuje ale na stosiki wszyscy się rzucają ^^

Miłośniczka Książek: Dzięki :)

Fka: Ogrody księżyca to wyjątek, przecież te późniejsze pokrywają się z EK, a jeśli nawet nie to i tak są całkiem, całkiem. Ja tam się nigdy nie waham jeśli mogę mieć twarde, ale w tym wypadku to nie takie proste było.

viv: Jaki tam szybki? Obejrzałem to zamówiłem, jak bym dłużej zwlekał to jeszcze bym się rozmyślił. Kurier szybki był i tyle :)

Shadow: Wiem, że będę miał i ciekaw jestem czy zdeklasuje mój numer jeden w epickich fantasy. Co masz na myśli mówiąc o czymś innym w każdym tomie?

Gosia B: Dzięki :)

Moreni: No to na co czekasz? Bierz się za Cooka i to już!

Ruczek: No dokładnie, złodzieje!

Oceansoul: No jestem właśnie ciekaw, bo do tej pory z Fordem miałem styczność tylko raz. O Eriksonie postaram się niedługo napisać. Szczerze mówiąc nie znalazłem tam nic niesamowitego, ot bardzo dobra historia, ale naprawdę przyciąga i nie pozwala się oderwać.

Carrie: Tak oczywiście, przecież o tym napisałem. Nie dokarmiam, ale robię wyjątki, bo w końcu jak dają coś za darmo to czemu się nie pokusić ;)

Ola Walczak pisze...

Świetny stos i świetny blog jestem zachwycona dodaje do obserwowanych i gdy będziesz miał chwilę zapraszam do siebie ;)

choco pisze...

Super stosik. Czekam na recenzje.: )

Jezebel pisze...

A ja się wyłamię i powiem, że odbiłam się od Eriksona. 'Ogrody Księżyca' wydały mi się strasznie kartonowe i płaskie, przyjemność z czytania dawały mi jedynie pojedyncze (i niestety niezbyt liczne) fragmenty. Nie ogarniam więc jego 'kultowości', a już najbardziej porównań do Martina :P No ale co zrobić, skoro na półce tkwią 'Bramy domu umarłych' i czekają na recenzję...

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...