sobota, 10 marca 2012 | By: Harashiken

Ponadprogramowy stosik #13

I choć obiecywałem sobie, że do Pyrkonu nic nie kupię by odłożyć na niego jakąś w miarę porządną sumkę to oczywiście wszystko poszło w diabły przez niedobrą Viv. Tak, tak widoczny tutaj stosik to efekt niecnych knowań tej pani ;) Ale nie żałuję jak zawsze w przypadku zakupu dobrych książek ^^ Wszystkie pozycje pochodzą z antykwariatu.


1) Nieśmiertelny - Catherynne M. Valente, nówka sztuka i to jeszcze przedpremierowa choć publikuję dopiero teraz. Niestety z pewną wadą fabryczną ale za to za jedyne 24 zł.
2) Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe - Robert M. Wegner, normalnie z wymianą na twardą oprawę wstrzymałbym się jeszcze kawał czasu, ale że dostałem cynk to nie mogłem się oprzeć. Okazja czyni kupca-bibliofila ;)
3) Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali - Robert M. Wegner, jak wyżej, za kolejnym tomem zacząłbym się rozglądać dopiero za jakiś czas, jednak stało się ^^ Każdy z tomów po 30 zł więc chyba nie najgorzej co?

Tyle jeśli chodzi o marcowe stosiki, więcej zakupów na pewno nie będzie chyba, że po lub na konwencie. A do tego czasu trzeba skombinować trochę środków :/

13 komentarze:

Fenrir pisze...

A później ten mnie od maniaków wyzywa, hipokryta jeden...

Agnieszka pisze...

Niemal ten sam skład (plus parę pozycji więcej) przybył wczoraj do mnie kurierem. Nie wspomnę, że wyszło mi trochę drożej za tom... (Zgrzyt-zgrzyt.)

Ania pisze...

Ja za swoje "Niebo" zapłaciłam 40zł, więc zazdroszczę!
Co do wymiany na twardą oprawę - jak widzę na swojej półce dwa tomy w miękkiej + jeden w twardej to mam ochotę coś roztrzaskać, ale niestety na razie brak pieniędzy :(

Moreni pisze...

Fajnie się ten Wegner w twardej oprawie prezentuje.:)

Samash pisze...

"Nieśmiertelny" najbardziej mnie zainteresował :)
Miłego czytania !

viv pisze...

Jaki ładny stosik! ;)
To mam już w marcu nie dzielić się spostrzeżeniami z wizyt w antykwariacie? Dobrze rozumiem ostatnie zdanie? To ukryty apel do mnie? ;)

Aleksandra pisze...

Miałam nie wymieniać Wegnera, ale tak fajnie wygląda... :/

Harashiken pisze...

Fenrir: Spójrz na siebie, a potem spójrz na mnie, widzisz różnicę? xD A poza tym czemuś zmienił avatar?

Agnieszka: Nie zgrzytaj tylko poszukaj w okolicy dobrego antykwariatu ;)

Ania: Och w pełni rozumiem, powinni wymieniać stare egzemplarze na nowe twardookładkowe przy niewielkiej dopłacie ^^

Moreni: Noo porządnie zrobiony to prawda, ale okładka ze skrzydełkami też była niczego sobie i przyjemnie na półce wyglądała.

Samash: Dzięki :)

Viv: Po co doszukujesz się ukrytych apeli skoroś oficjalny miała już w lutym wystosowany mailownie? Ach te kobiety, nie sposób Was zrozumieć ^^

Aleksandra: Jasne, jasne nie wymieniać. To tylko łatwo powiedzieć ^^

Oceansoul pisze...

O, jaka ładna Valente! Ciągle nie mam swojej, ale może niebawem dotrze. ^^
A Wegnera nie mam jeszcze żadnego i cieszę się bardzo - tego w twardej oprawie kupię na pewno. :D

Karolka pisze...

No, no będziesz mieć co czytać! Życzę miłego pochłaniania dobytku ;D

Bardzo ciekawy blog, chętnie będę tu jeszcze zaglądać. Mnie znajdziesz tu:
papierowyazyl.blogspot.com

Pozdrawiam ciepło - Karolka

Immora pisze...

Ciekawi mnie "Nieśmiertelny", ale nie aż tak, żeby sobie od razu kupować... Czekam więc na reckę, może mnie zachęcisz :P
A Wegner wygląda bosko.

Zorija pisze...

Na Wegnera od dłuższego czasu się czaję.

Harashiken pisze...

Oceansoul: Szczęściara, ja mam i muszę teraz jakoś pozbyć się miękkiego ^^

Karolka: Już od dawna mam i niedługo mnie to zasypie :/

Dziękuję, a do Ciebie pewnie też kiedyś zajrzę, na razie jednak niespecjalnie starcza mi sił i czasu na śledzenie wszystkich interesujących blogów.

Immora: Ile razy ja będę powtarzał, że recenzji stosików możecie się nie doczekać? Mam duże zaległości, a szanse na to że w następnej kolejności pójdzie coś ze stosiku nie są wielkie.

Zorija: Czaj, czaj bo warto :)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...