poniedziałek, 6 sierpnia 2012 | By: Harashiken

Adrian Tchaikovsky

Kilka dni temu na stronie Rebisu pojawiła się ciekawa informacja o twórczości Adriana Tchaikovskiego. Otóż podpisał on nowy kontrakt obejmujący trzy powieści. Jedną z nich jest ostatni tom dobrze nam znanego cyklu Cienie Pojętnych. Druga pozycja to jednotomowa powieść z "historycznym odchyleniem", związana z czasami napoleońskimi jednakże nadal w konwencji fantasy. Trzecia zaś to to początek kolejnego cyklu, który według autora ma być równie odmienny i szczegółowo dopracowany jak "Cienie...".

Zainteresowanych oryginalnym wpisem odsyłam do bloga autora.

###

Ja ze swej strony pragnę dodać, że jestem niezmiernie zaciekawiony, zwłaszcza tym nowym cyklem. Ciekaw jestem tylko czy tego doczekam, bowiem na wydanie ostatnich tomów "Cieni..." poczekamy jeszcze pewnie kilka lat. Może jednak w tym czasie ukaże się również, któraś z ww. książek. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na owoce prac autora. :)

2 komentarze:

Moreni pisze...

O dzięki za newsa - zaiste ciekawy. Szczególnie zaintrygowana jestem tym drugim cyklem, bo fantastyka historyczna to mnie średnio rusza. I muszę w końcu kupić Morską straż...

Harashiken pisze...

Ależ proszę bardzo. Zawsze to sposób na urozmaicenie bloga, więc od dziś postaram się publikować podobne nowinki.

Ja "Morską Straż" mam, ale jeszcze nawet "ścieżki Skarabeusza" nie ruszyłem, zawsze wpadnie coś innego :/

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...