piątek, 1 lutego 2013 | By: Harashiken

Stosik #21 - coś na nowy rok

Witajcie po długiej przerwie! W okolicach świąt zapowiadałem recenzje, ale się nie udało, mam jednak nadzieję, że wkrótce wszystko ruszy i zacznie się pojawiać coś ciekawszego, a nie tylko okazyjne stosiki i obietnice :) Tymczasem jednak zapychacz:


Opisywać nie będę bo i chyba nie ma po co. Ot kontynuacja kompletowania dzieł Hamiltona. Został jeszcze tylko jeden tom "Widmo Alchemika: Konflikt", który niestety zyskał status "upolować". Jest to zatem cel długofalowy, bo na książki za stówkę mnie nie stać :( Pozostaje więc czekać na okazję i uzupełniać biblioteczkę o dzieła ogólnodostępne. A tu taka ciekawostka - moje listy po woli się wyczerpują, miejsce na półkach niestety też. Jeszcze w tym roku, a kto wie czy nie na długo przed jego końcem zacznę rozglądać się za kolejnymi pozycjami, które będzie można dodać do zakupowych planów i tym samym prawdopodobnie zapewnię sobie listę wydatków na kolejnych kilka lat :)

7 komentarze:

Moreni pisze...

O, myślałam, że będzie coś z okazji empikowej promocji na UW.;) O swoją listę się nie martw, coś do uzupełnienia wydawcy wydadzą.;)

Harashiken pisze...

No proszę, ledwo wpadasz i już przynosisz dobre wieści :) Z promocji UW będzie następnym razem, ja nie śledzę empikowskich promocji, trolla staram się nie dokarmiać chyba, że trafią się naprawdę smakowite kąski :)

O w to nie wątpię, pójdzie dalej seria Dicka, kontynuacja Tchaikovskiego, kontynuacja zbiorczego wydania cyklu Cooka, ogólnie kontynuacje tego co już mam, pozostałą nieherbertowską Diunę też pewnie będę chciał mieć, no i najwyższa pora przymierzyć się do "Rakietowych szlaków" i "Kroki w nieznane". Zatem to już wystarczy, żeby się załamać ;)

Moreni pisze...

Ja też nie śledzę empikowych promocji, za to forum MAGa czytam kompulsywnie.;)

Immora pisze...

Muszę się kiedyś przekonać, co widzisz w tej serii.
A z empikiem to sama z siebie powstrzymałam się przed skorzystaniem z promocji - nie mam kiedy tego wszystkiego czytać :P
I bierz się do recenzji!

Gosiek ♥ pisze...

Nie znam niestety.

Fka pisze...

Dobrze, że ja nie zrobiłam sobie żadnej zakupowej listy, pewnie źle by się to skończyło dla mojego portfela ;) Z empikowej promocji niestety nie skorzystam bo się pośpieszyłam kupując dwie najnowsze pozycje z UW w przedsprzedaży ;/
Widzę, że czytasz "Okrutny wiatr", myślałam nad zakupem, warto? Na razie tylko czytałam pierwszy tom zbiorczego wydania Czarnej Kompanii jeśli chodzi o Cooka.

Harashiken pisze...

Immora: Ale w której serii? Hamiltona? Nic nie widzę, przecież ja tego nawet nie czytałem :D Ot spodobały mi się opisy Pustki wydanej przez MAG'a i postanowiłem zaopatrzyć się w pozostałe tomy osadzone w tym uniwersum :)

Fka: Ja nawet nie zauważyłem, że już wydali dwie kolejne, więc akurat ;)

A to już zależy, przede wszystkim skończ najpierw cykl "Czarnej Kompanii" bo jest genialny, natomiast "Imperium Grozy" pojawiło się przed Kompanią i wyraźnie to widać. Pierwszy tom naprawdę nie porywa, choć podobno później jest już lepiej. Poza tym wraz z 4tym tomem Imperium wyszła Czarna Kompania, oczekuje więc, że wtedy ten cykl będzie już na wyższym poziomie :)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...