wtorek, 3 grudnia 2013 | By: Harashiken

Po przerwie czyli stosik #28

Cóż dawno mnie tu nie było i strasznie się opuściłem nie tylko w recenzjach ale i w samym czytaniu. Mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie zmiany i więcej chęci i czasu, a tymczasem pozostało mi publikowanie stosików :) Oto najnowszy, a planuję jeszcze jeden na święta choć osiągnałem już punkt w którym musze upychać nowe nabytki gdzie się tylko da.


Kolejny Dick, uzupełnienie brakujących Eriksonów, skompletowanie "Diuny", brakująca Uczta Wyobraźni, a na samym wierzchu ostatnia część starego wydania historii o Czarnej Kompani.

12 komentarze:

Paulina Ch. pisze...

MAG i Rebis rządzi! :D Przyjemnej lektury życzę ;)

Meg Sheti pisze...

Dick *_*

Moreni pisze...

O, żyjesz.:) Ciekawe, na jak długo.;P

A stos zacny, "Diuna" i Erikson wyglądają ślicznie.:)

Harashiken pisze...

Moreni jak zwykle taka troskliwa :)

Moreni pisze...

Harashiken, ja Cię mogę nawet z tej troski w ramach testu nawet od czasu do czasu patykiem szturchnąć.;P A tak serio wykruszyło mi się jakieś 90% moich ulubionych blogów, więc już nie bardzo wierzę w reaktywacje.

Harashiken pisze...

A któż to się wykruszył? I proszę nie gadaj, że ja byłem jednym z tych ulubionych :P

Moreni pisze...

Viv rzadko pisze, Fka od dawna się nie odzywa i już raczej nie będzie, Wilk Stepowy takoż.
Ano jesteś, głównie dlatego, że gusta mamy podobne. Bo takiemu Fenrirowi na przykład nie można ufać.;)

Fenrir pisze...

Ja wam też nie ufam, więc jesteśmy kwita, luz.

Harashiken pisze...

Ty nikomu nie ufasz ^^

Fenrir pisze...

Nieprawda, sobie ufam.

Wilk Stepowy pisze...

Zazdroszczę tego nowego wydania Eriksonów. Kurcze, fajne jest, ale mam stare i tylko dla fajności nie będą przecież nowego kupował, prawda? : )

Radosiewka pisze...

Dopiero teraz zobaczyłam ten wpis, ale te stosik jest cudowny :D To nowe wydanie Eriksona jest cudowne. Aż żałuję, że mam prawie całe w stary wydaniu (i nadal nie czytałam). Ale już jego książkę z nowej serii mam w nowym wydaniu. Tylko niezbyt poręczne do czytania w autobusie :(

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...