piątek, 26 sierpnia 2011 | By: Harashiken

Stosik #3


Oto ostatni stosik sierpniowy i prawdopodobnie przedostatni stosik w tym roku. Ostatni tegoroczny pojawi się koło grudnia i będzie się składał z większości pozycji zawartych w "zapowiedziach".


Od góry:
1) Wielki Bazar. Złoto Brayana - Peter V. Brett, kupiłem w ciemno, są to chyba dodatkowe opowiadania i historie osadzone w świecie znanego z Trylogii Demonów.
2) Pan Milczącego Królestwa - Glen Cook, drugi tom cyklu Delegatura Nocy. Co prawda nie posiadam pierwszego ale nie mogłem się powstrzymać by nie kupić z empikowskiej przeceny za jedyne 15zł :)
3) Pomruki Burzy - Robert Jordan, Brandon Sanderson, długo oczekiwany pierwszy z trzech tomów kończących ten kultowy cykl. A także wielki zawód tego stosiku przynajmniej od strony wydania. (ale o tym w osobnym poście w przyszłym tygodniu, teraz wyjeżdżam na weekend i nie mam czasu na rozpisywanie się ^^).
4) Peanatema - Neal Stephenson, trochę ambitnej i bardziej wymagającej literatury fantastycznej. Zapowiada się niesamowicie i pewnie długo na półce nie będzie czekać :)

3 komentarze:

Karodziejka pisze...

Peanatemę będę zawsze polecać :)

Fenrir pisze...

Chłopie, to ja radzę kupować na Allegro jeszcze "Tyranię nocy" (pierwszy tom Delegatur nocy), bo ta książka to już prawie nie do dostania jest... A ponoć w listopadzie ma być już trzeci tom trylogii u nas, więc nadrabiaj. :P

Harashiken pisze...

Ej zbiesiliśta się ludzie czy jak? Tylko dwa komentarze? ^^ Chyba wszyscy z ostatniego weekendu wakacji korzystają ;)

Cóż Fenrir, jak znajdę i kasa będzie to kupię, ale obecnie krucho z Tyranią.

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...