czwartek, 8 września 2011 | By: Harashiken

Nowości i zapowiedzi

Witam po małej przerwie. Jeśli ktoś dziś próbował zajrzeć na bloga to przekonał się, że był on chwilowo niedostępny. Spowodowane to było przerwą techniczną, którą poświęciłem na zabawę nowym szablonem. Być może pojawią się jeszcze jakieś kosmetyczne zmiany, ale to już nastąpi online. Mam nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Wam do gustu.

Co zaś się tyczy zapowiedzi z tematu wpisu, to po prostu postanowiłem podzielić się informacjami na temat nadchodzących wpisów w ramach zadośćuczynienia za te kilka godzin beż możliwości obcowania z blogiem (tak tak wiem i tak nikt tego nie zauważył i nikt nie tęsknił ^^). Tak więc w nadchodzącym tygodniu pojawi się nadprogramowy stosik...ehe wiem, wiem miałem już nic nie kupować do grudnia ^^ Cóż będzie się składał z minimum dwóch pozycji i z nich mogę się wytłumaczyć, ale trzymajcie kciuki bo jeśli dobrze pójdzie to urośnie do ośmiu na co bardzo liczę. Poza tym pojawi się coś jeszcze, będzie to moja biblioteczka :) Zanim jeszcze zdecydowałem się założyć bloga, chodził łańcuszek mający na celu przedstawienie swoich domowych biblioteczek, zamierzam więc nadrobić zaległości. W zasadzie wpis jest już gotowy i zdjęcia również, ale chyba lepiej będzie poczekać na ten stosik i uaktualnić wszystko. To jak? Są zainteresowani biblioteczką?

Ach no i byłbym zapomniał... błąd zapomniałem i dopisuje po czasie ^^ Po wspomnianym stosiku uaktualnię również stronę "do przeczytania". Stosik rośnie...

8 komentarze:

Fenrir pisze...

O, to dobrze, żeś mi przypomniał, bo miałem zaaktualizować swoje zdjęcia. :-D

viv pisze...

1. Szablon fajny - tylko mi się nie mieści teraz cała strona na laptopie. No ale to taki półproblem, bo sobie mogę poprzewijać :)

2. Chwal się, chwal - i nabytkami, i biblioteczką. Zawsze przyjemnie popatrzeć i pozazdrościć ;)

Pozdrawiam:)

Aleksandra pisze...

Bardzo mi się tu teraz u Ciebie podoba. :D Za chwilę przeczytam poprzednie posty i czekam na zdjęcia biblioteczki. ;)

Harashiken pisze...

Fenrir: Rany pewnie już biblioteczka dwa razy większa jest. ^^ Narzekań nie ma więc mam rozumieć, że komóra już nie zdycha przy przeglądaniu bloga?

Viv: Laptopy już to do siebie mają, że wiele rzeczy się na nich nie mieści. Ja w domu siedzę przy puszce więc wszystko jest ok ;)

Aleksandra: Dziękuję :) Mnie też się podoba, wreszcie jest oryginalnie.

A na zdjęcia niestety trochę poczekacie. Stosik mam nadzieję pojawi się w okolicach środy/czwartku zależy jak spiszą się nadawcy i poczta, więc biblioteczka pojawi się sobota/niedziela. Dwa posty pod rząd to za dużo dobrego by było :) Ale przynajmniej zaraz po stosiku zaktualizuję listę i zdjęcie w dziale "do przeczytania".

Karodziejka pisze...

Ja używam wyłącznie laptopa i nie narzekam^^

Wrzucaj biblioteczkę, wrzucaj - na to się zawsze fajnie patrzy :)

Immora pisze...

Chętnie zobaczę Twoją biblioteczkę, zapewne jest świetna ;)

Marvil pisze...

Całkiem przyjemnie teraz u Ciebie :)

A biblioteczkę chętnie zobaczę, chociaż wiem, że wielu pozycji będę zazdrościł.

Harashiken pisze...

Immora: Pewnie, że jest. Chociaż zajmuje tylko jeden taki regał jak u Fenrira ^^

Marvil: Przypuszczam, że właśnie dlatego ludzie prezentują swoje biblioteczki na blogach :P

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...