piątek, 23 grudnia 2011 | By: Harashiken

Święta, święta!

Harashiken życzy wszystkim wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i wystrzałowego Nowego Roku. Niechaj pod choinkami w Waszych domach zagoszczą stosy książek, a rok 2012 obfituje w wolny czas, który będziecie mogli im poświęcić. Zaś wszystkim blogerom poza powyższym życzę również nieustającej weny i chęci do prowadzenia blogów przez kolejne lata, a także rzeszy czytelników.


Jeszcze słówko o stosiku, którego nie będzie ^^ Albo raczej, który poważnie się spóźni. Zgodnie z planem chciałem jutro opublikować wigilijny stosik, ale grudniowe rajdy antykwaryczne zaowocowały tylko czterema pozycjami, a plan awaryjny uzupełnienia stosiku inną drogą odniósł widowiskową klapę. Dokonałem jednak dwóch transakcji na allegro, zamówiłem kilka pozycji z innego źródła, a ostatecznie dziś jeszcze uzupełniłem stos o kilka kolejnych pozycji dzięki niespodziewanej promocji empiku. Tak więc, żeby się nie rozdrabniać i zaprezentować za jednym zamachem cały wigilijny stosik postanowiłem wstrzymać się do czasu gdy to wszystko do mnie dotrze. Mam nadzieję, że będzie to jeszcze w tym roku.

12 komentarze:

Oceansoul pisze...

Wesołych Świąt! ^^ Mnóstwa książkowych stosów, czasu na czytanie i weny do blogowania! :)

Silaqui pisze...

Wolnego czasu nigdy za wiele :)
Choć ja ich nie obchodzę, to Tobie życzę spokojnych i ciepłych świąt. A z noworocznymi życzeniami jeszcze się wstrzymam ;p

Immora pisze...

Wzajemnie, Wesołych Świąt ;) Oby książki doszły na czas :)

Pestis pisze...

I nawzajem, Wesołych Świąt!

Zorija pisze...

Życzę super książek przez cały rok oraz zdrowych i obfitych świąt.

sylwia pisze...

Grendella i Milvanna również życzą wszystkiego, co najlepsze :)

http://ksiazkimojejsiostry.blox.pl

Anonimowy pisze...

Zdrowych, radosnych i w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia!

Zbyszekspir pisze...

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia i stosu dobrych i mądrych książek pod choinką!:)

Dusia pisze...

Wesołych Świąt i powodzenia w kompletowania idealnego stosu. Może na sylwestra wszystko dojdzie :)

viv pisze...

Fantastycznych Świąt! :)
I dzięki za motywację do nawiedzenia ulubionego antykwariatu w piątek. Z Welinem moje Święta od razu zrobiły się radośniejsze :)

tetiisheri pisze...

Wesołych Świąt :))

Ichigol pisze...

Trochę spóźnione życzenia ale także Wesołych Świąt:)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...