niedziela, 31 lipca 2011 | By: Harashiken
Cóż, trzeba by coś na początek napisać. Nigdy nie sądziłem, iż dojdzie do tego, że będę prowadził blog. Jestem na to zbyt leniwy, poza tym nigdy nie miałem wiele do powiedzenia. Zdecydowanie bardziej wolę słuchać lub czytać. No właśnie czytanie i książki, od jakiegoś czasu na poważnie wziąłem się za te wspaniałe wytwory ludzkich rąk i wyobraźni. Czasem miewam potrzebę wypowiedzenia się na temat książki, podzielenia się swoją opinią i odczuciami, a pisanie sprawia mi przyjemność (o ile akurat mam wenę :P). Do tej pory służył mi do tego celu portal lubimyczytac.pl na który trafiłem na początku tego roku, ale ostatnio coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy moje opinie aby na pewno pozostaną moje. Zamierzam, zatem od dziś publikować je wyłącznie tutaj by zyskać taką pewność, poza tym być może prowadzenie blogu skłoni mnie do częstszego pisania opinii.

4 komentarze:

Karodziejka pisze...

Też się kiedyś zarzekałam, że nie będę bloga prowadzić ;)

Harashiken pisze...

Zarzekanie, zarzekaniem, ale to w ogóle nie w moim stylu. Nawet nie wiem co mam tu pisać. Widziałaś jak często na lc trafiały moje opinie? ^^ No ale zobaczymy.

Karodziejka pisze...

Styl się wyrabia w trakcie prowadzenia bloga ;)

Harashiken pisze...

Ja nie o takim stylu!

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...