niedziela, 31 lipca 2011 | By: Harashiken

Dwa nowe nabytki


Ostatni stosik, który do mnie trafił. :) Mały niestety, ale cóż poradzić, nie często będą się trafiały większe. Raz, że funduszy brak, dwa, że na półce rośnie stos do przeczytania, a książki ze sklepów nie pouciekają.

Tak więc mamy tutaj (od góry):
1) Ścieżka skarabeusza - piąty tom ze znakomitego cyklu Cienie Pojętnych, o którym pisałem już wcześniej.
2) Bohater Wieków - zwieńczenie znakomitej trylogii Z Mgły Zrodzony Brandona Sandersona, współautora ostatnich tomów Koła Czasu i autora niesamowitego ElantrisChoć wydaje się, że to koniec Sanderson zapowiedział kolejną cześć, której akcja toczy się 300 lat po wydarzeniach z trylogii.

Ps. Wszystkie opinie opublikowane dotychczas na blogu były napisane już jakiś czas temu i zamieszczone w serwisie lubimyczytac.pl . Do niektórych wprowadziłem drobne poprawki, dopisałem kilka zdań itp. Od tej pory wszelkie wpisy, opinie i publikacje na blogu będą tworzone na bieżąco :) 


2 komentarze:

Panna_Indyviduum pisze...

zazdroszczę Ci tego "Bohatera wieków" :)
u mnie też stosy książek rosną i rosną, a jakoś nie potrafię się powstrzymać, żeby nie "przygarnąć" jakieś powieści z księgarni ;)
ostatnio się ograniczam, więc mogę być z siebie dumna ^^

Pozdrawiam serdecznie ^^

PS Jeśli pozwolisz, będę do Ciebie zaglądać ;)

Harashiken pisze...

Też bym się nie mógł powstrzymać gdyby nie malejące fundusze :) Ach gdyby tylko dawały się przygarniać za darmo...

Zerknij w "Do przeczytania" tam są dwie wielkie sterty, które zalegają mi półki. Przerażające ^^ Ale i to nie przeszkodzi mi w przygarnięciu paru tegorocznych premier.

Ps. Dziewczyno tego właśnie mi trzeba! Ten blog potrzebuje ruchu! ;)

Prześlij komentarz

Ostatnio postanowiłem otworzyć komentarze dla wszystkich. W związku z tym przestroga - komentujących anonimowo proszę o podpisywanie się. Komentarz anonimowy + wątpliwa jego wartość = śmietnik to samo tyczy się podpisanych komentarzy anonimowych, które uznam za zwykły spam. Anonimów proszę również o stosowanie chociaż podstawowych zasad ortografii. Porządek musi być, dziękuję, dobranoc!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...